čtvrtek, 28 listopad 2019 06:11

Mezinárodní rada CPMI Doporučený

Napsal(a)

The Christian Prophetic Ministry International byla založeno v roce 2017 a od té doby je do této služby zapojeno téměř sto pastorů s církvemi různě po světě.

Členy Mezinárodní rady CPMI jsou Petr Fungulani, který slouží jako senior pastor (biskup) pro Malawi, Mosambik, a Jiří Joel Krupa, který slouží jako senior pastor CPMI Worldwide a založil službu v České republice.

Tato služba začíná zapouštět kořeny i v dalších zemích – Indii, Nepálu, Keni, Ugandě a Velké Británii, Tanzánii a v poslední době i v Pákistánu.

Věříme ve správcovství vedení, ale také v zodpovědnost a biblické struktury. Známe touhu Boha po jednotě všech jeho skutečných dětí a po milování lidí.

Víme o jejich největší potřebě být spaseni a věříme Bohu, že bude používat tuto službu, jak plánoval před stvořením světa.

Čekáme, až se k nám připojí další pastoři a biskupové z jiných zemí světa, když uslyší povolání Ducha svatého k této službě.

Věříme, že bez Něj nemůžeme dělat nic, a že můžeme dělat jen to, co od nás chce. Věříme Bohu, že splní své sliby a odhalí svůj plán přivést vůdce z jiných zemí k této službě, která v tomto světe plní Jeho plán.

Číst 10355 krát Naposledy změněno úterý, 17 listopad 2020 09:08
Více z této kategorie: « Služba sirotkům Služba hladovým »