Jedno z našich nejdůležitějších povolání je přinášení evangelia k druhým lidem. Bůh po nás chce, abychom zvěstovali a přinášeli evangelium všem národům (Matouš 28,19). Těší nás, že to dělají mladí lidé.

Zveřejněno v News

Projekt Live and Serve, z části inspirovaný životem a prací moravských bratří v 18. století, se postupně probouzí k životu.

Zveřejněno v News
Označeno v

11. dubna 2020, senior pastor Jiří Joel Krupa publikoval toto slovo ohledně USA. V té byly určité hrozby (vyřčené i Donaldem Trumpem) o 100 000 nebo 200 000 umrtích lidí s covidem-19 (někdy jako hlavní důvod smrti, jindy jako urychlovač dalších zdravotních problémů). V té době mnozí prohlašovali, že to brzo skončí a toto jsou jen čísla šířící paniku a strach. Ale Bůh promluvil k Jiřímu Joelu Krupovi, že 'to není ani polovina'. Podle světových statistik již počet obětí-19 v USA stoupá blíže k 200 000. USA nemělo na konci března 2020 více než 5 000 umrtí vztahujících se ke covidu-19.

Zveřejněno v News

Domácí skupinka je důležitou součástí tvého života. Jsi součástí nějaké skupinky, kde se můžete scházet každý týden, modlit se k Bohu a sdílet své potřeby a radosti?

Zjistil jsem o domácích skupinkách nějaké podstatné pravdy. Můžeš si je zde pozorně přečíst.

Zveřejněno v News

V Malawi a Mosambiku je velká potřeba Biblí. Bible stojí 10 dolarů, ale i 10 dolarů je pro většinu lidí moc, takže si je nemohou dovolit. Dokonce i pastoři někdy nemají Bible a pouze si je půjčují nebo se je učí nazpaměť.

Upřímně, napoprvé jsem tomu nevěřil, dokud jsem se nemodlil a nepřečetl i z dalších zdrojů. Teď můžu také říct, že jsem tomu byl svědkem na vlastní oči. 

Zveřejněno v News

Je velkou radost vidět první plody našeho programu koz v Malawi.

Malawi je jednou z nejchudších zemí, ale Boží lidé jsou tam velmi krásní.

Církev v Tengani, Malawi pod vedením biskupa Petra Fungulaniho má pod dohledem tento program koz. O čem tento projekt je?

Zveřejněno v News

Biskup Wilfred tvrdě pracuje v městě Kisii, Keňa, na péči o sirotky. Jeho církev v Osomarii a sesterská církev v Sametě pracují pro Boží království.

Zveřejněno v News

The Christian Prophetic Ministry International byla založeno v roce 2017 a od té doby je do této služby zapojeno téměř sto pastorů s církvemi různě po světě.

Členy Mezinárodní rady CPMI jsou Petr Fungulani, který slouží jako senior pastor (biskup) pro Malawi, Mosambik, a Jiří Joel Krupa, který slouží jako senior pastor CPMI Worldwide a založil službu v České republice.

Tato služba začíná zapouštět kořeny i v dalších zemích – Indii, Nepálu, Keni, Ugandě a Velké Británii, Tanzánii a v poslední době i v Pákistánu.

Zveřejněno v News

Těší nás, že vás můžeme informovat, že naše příprava přijmout nejen indickou, ale i nepálskou církev, pokračuje k Boží slávě.

Zveřejněno v News

Také letos se konal výjezd do Velké Británie. Pastoři Jan Bihary a Jiří Joel Krupa navštívili pastora Tibora Simona, jeho rodinu a tamní církev.

Zveřejněno v News