S obrovskou potřebou Biblí pokračuje biblický projekt v Malawi.

Zveřejněno v Novinky

The second mission journey of senior pastor Jiří Joel Krupa to Malawi took part in August 2022. 

 

 

Zveřejněno v Novinky

V Malawi a Mosambiku je velká potřeba Biblí. Bible stojí 10 dolarů, ale i 10 dolarů je pro většinu lidí moc, takže si je nemohou dovolit. Dokonce i pastoři někdy nemají Bible a pouze si je půjčují nebo se je učí nazpaměť.

Upřímně, napoprvé jsem tomu nevěřil, dokud jsem se nemodlil a nepřečetl i z dalších zdrojů. Teď můžu také říct, že jsem tomu byl svědkem na vlastní oči. 

Zveřejněno v Novinky

The Christian Prophetic Ministry International byla založeno v roce 2017 a od té doby je do této služby zapojeno téměř sto pastorů s církvemi různě po světě.

Členy Mezinárodní rady CPMI jsou Petr Fungulani, který slouží jako senior pastor (biskup) pro Malawi, Mosambik, a Jiří Joel Krupa, který slouží jako senior pastor CPMI Worldwide a založil službu v České republice.

Tato služba začíná zapouštět kořeny i v dalších zemích – Indii, Nepálu, Keni, Ugandě a Velké Británii, Tanzánii a v poslední době i v Pákistánu.

Zveřejněno v Informace

Konference pro pastory Malawi a Mosambiku byla nádherným časem společenství v Bohu a hledání Jeho vůle a plánů.

Konferenci pořádal biskup Petr Fungulani a církev v Tengani. Účastnili jsme se setkání ohledně zásadních a klíčových slov týkajících se služby pastýřství a služby prorokování.

Konference se zúčastnilo kolem 40 pastorů ze šesti různých částí Malawi a Mosambiku. Měli jsme společenství se slovem, modlitbami, uctíváním a také s jídlem.

Zveřejněno v Novinky