WhatsApp Image 2022 07 10 at 08.46.50 1There was a small pastors' conference in India with the support of our ministry as a part of going ahead in the visions God gave us to fulfil them. These visions include India, Pakistan, Nepal and other countries in Asia. 

Zveřejněno v Novinky

Projekt Live and Serve, z části inspirovaný životem a prací moravských bratří v 18. století, se postupně probouzí k životu.

Zveřejněno v Novinky
Označeno v

The Christian Prophetic Ministry International byla založeno v roce 2017 a od té doby je do této služby zapojeno téměř sto pastorů s církvemi různě po světě.

Členy Mezinárodní rady CPMI jsou Petr Fungulani, který slouží jako senior pastor (biskup) pro Malawi, Mosambik, a Jiří Joel Krupa, který slouží jako senior pastor CPMI Worldwide a založil službu v České republice.

Tato služba začíná zapouštět kořeny i v dalších zemích – Indii, Nepálu, Keni, Ugandě a Velké Británii, Tanzánii a v poslední době i v Pákistánu.

Zveřejněno v Informace

Těší nás, že vás můžeme informovat, že naše příprava přijmout nejen indickou, ale i nepálskou církev, pokračuje k Boží slávě.

Zveřejněno v Novinky