pondělí, 28 říjen 2019 06:46

Konference CPMI pro pastory Malawi a Mosambiku

Napsal(a)

Konference pro pastory Malawi a Mosambiku byla nádherným časem společenství v Bohu a hledání Jeho vůle a plánů.

Konferenci pořádal biskup Petr Fungulani a církev v Tengani. Účastnili jsme se setkání ohledně zásadních a klíčových slov týkajících se služby pastýřství a služby prorokování.

Konference se zúčastnilo kolem 40 pastorů ze šesti různých částí Malawi a Mosambiku. Měli jsme společenství se slovem, modlitbami, uctíváním a také s jídlem.

Na konferenci jsme také jednali o potřebách Malawi a Mosambiku. Chudoba je zde vážná, dokonce i někteří pastoři nemají Bible.

Konference byla velkým krokem v naší službě, významným spojením a velkou radostí. Pastoři nás vybídli k pokračování v této službě a návštěvách. Věříme, že je to Boží plán.

Česká církev daroval kolem 20-ti Biblí, nějaké jídlo a zdroje na podporu rozvoje CPMI Malawi a Mosambik.

 pastorskakonferencemalawi2_B.jpg

(jedno ze shromáždění)

 „Slova bratra Joela byla přímými prorockými slovy k naším církvím v Malawi a Mosambiku.“, řekl biskup Petr Fungulani.

Konference byla následována setkáními s učiteli místních škol, sirotky a uctívacími týmy, diskuzemi o Božím vedení a možnou pomocí ve všech těchto oblastech.

Velmi důležitou součástí konference bylo také pomazání a ustanovení biskupa Petra Fungulaniho na vrchního pastora (biskupa) a také člena Mezinárodní služby CPMI.

Modlíme se za jednotu Petra a církví, posílení v milosti, a aby měli vše, co potřebují k naplnění Božích plánů ve svých životech.

 pastorskakonferencemalawi3_B.jpg

(jedna z večerních diskuzí se skupinou pastorů z horské oblasti Malawi)

Číst 679 krát Naposledy změněno úterý, 11 srpen 2020 13:02