Pastoři z Keni pod vedením biskupa Wilfreda Kerosiho požádali o připojení k CPMI Doporučený

Napsal(a)

Pastoři z Keni pod vedením biskupa Wilfreda Kerosiho požádali o připojení k CPMI.

V srpnu 2019, přišla skupina keňských pastorů pod vedením biskupa Wilfreda, aby se setkala s bratrem Jiřím Joelem Krupou na letišti v Nairobi. Byli to pastoři Thomas a Zaphanaja.

Požádali našeho hlavního pastora o připojení k CPMI. „Postili a modlili jsme se, a věříme, že Bůh chce, abychom se připojili k této službě.“, řekli.

Tato skupina pastorů se skládá přibližně z 20 pastorů z Keni a Ugandy. Věříme, že Duch svatý koná svou práci, a tento krok naplňuje mnoho prorockých slov, která jsme k této službě dostali, že On k nim přidá nejen konkrétní pastory, ale také různé skupiny pastorů.

Když jsme měli v červenci 2019 pastorské shromáždění v Mostu, bylo tam přijato přesně stejné prorocké slovo: „Připojím k vám nejen jednotlivé pastory, ale i skupiny pastorů z různých národů budou připojeny.“

Je úžasné vidět, jak Bůh pracuje na našem posílení a spojení.

Součástí tohoto shromáždění bylo také setkání s bratrem Robertem, sloužícího jako ministr pro sirotky v Ugandě. Díky Bohu za jeho skvělé dílo.

Pastoři také požádali, aby se i příští rok v Keni konala pastorská konference, abychom se navzájem posílili a pomohli této boží službě růst.

Chvála a sláva Bohu

Číst 1600 krát